flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ПРОВІДНОГО ІНЖЕНЕРА-ПРОГРАМІСТА СЛАВУТСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом в.о.керівника апарату Славутського міськрайонного суду Хмельницької області

26.10.2021 №59/01-10

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

 провідного інженера-програміста Славутського міськрайонного суду Хмельницької області

 

 

  1. Загальні положення

 

1.1. Посадова інструкція провідного інженера-програміста Славутського міськрайонного суду Хмельницької області встановлює єдині засади діяльності, обсяг посадових обов’язків та основні вимоги щодо їх виконання, права та відповідальність особи, яка займає посаду діловода Славутського міськрайонного суду (далі - провідний інженер-програміст).

1.2. Провідний інженер-програміст є службовцем апарату  Славутського міськрайонного суду Хмельницької області (далі - суд), який виконує функції з обслуговування.

1.3. Провідний інженер-програміст призначається на посаду та звільняється з посади наказом керівника апарату суду з дотриманням вимог трудового законодавства України.

1.4. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера-програміста I категорії - не менше 2 років.

1.5. У своїй роботі керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, актами законодавства та нормативними документами, що регламентують діяльність судових органів та ведення діловодства, іншими нормативно-правовими актами та цією посадовою інструкцією.

 

 

  1. Завдання та обов’язки

 

2.1. Здійснює заходи щодо забезпечення захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі суду; забезпечує доступ користувачів до внутрішніх інформаційних ресурсів; проводить аналіз стану інформаційного забезпечення суду.   

2.2. Здійснює підготовку документів для виготовлення ключів електронних цифрових підписів суддів та працівників апарату суду.

2.3. Організовує впровадження в роботі суду комп’ютерних технологій: встановлення комп’ютерного обладнання, забезпечує введення в експлуатацію,  обслуговування комп’ютерної техніки, периферійного обладнання та оргтехніки, що експлуатуються в суді, комплексів технічної фіксації судового процесу, запровадження комп’ютерних програм статистичної звітності, автоматизованої системи електронного документообігу, створення локальної комп’ютерної мережі,  встановлення в суді спеціального комп’ютерного обладнання тощо, та забезпечує здійснення відповідного моніторингу.

2.4. Забезпечує адміністрування автоматизованих робочих місць суддів та працівників апарату суду, надає консультативну допомогу суддям і працівникам апарату суду з питань роботи та використання комп’ютерного обладнання і програмного забезпечення.

2.5. Організовує проведення робіт щодо інсталяції програмного забезпечення.

2.6. Здійснює обслуговування та моніторинг працездатності програмного забезпечення та мережного обладнання комп’ютерної мережі.

2.7. Здійснює моніторинг дотримання технології експлуатації програмного забезпечення та використання антивірусного захисту локальної комп’ютерної мережі; забезпечує виявлення і попередження недоліків у роботі працівників суду під час використання комп’ютерної та оргтехніки, системного та прикладного програмного забезпечення.

2.8. Забезпечує функціонування системи відеоконференцзв’язку.

2.9. Дотримується Правил поведінки працівника суду та правил внутрішнього розпорядку.

  1. Права

3.1. Користуватися правами і свободами, передбаченими Конституцією України, трудовим законодавством України та іншими нормативно-правовими актами України.

3.2. Знайомитися з наказами (розпорядженнями) керівника апарату, що стосуються його діяльності.

3.3. Отримання в межах своїх повноважень від працівників апарату суду необхідних документів, інформації (даних) для виконання завдань і посадових обов’язків.

3.4. Внесення в межах своїх повноважень пропозицій голові суду та керівнику апарату з питань удосконалення роботи суду.

3.5. На соціально-правовий захист відповідно до свого статусу.

  1. Відповідальність

         4.1. Невиконання або неналежне виконання посадових завдань та обов’язків.

         4.2. За порушення Правил внутрішнього трудового розпорядку.

         4.3. За порушення Правил поведінки працівників суду.

  1. Взаємовідносини за посадою

5.1. Провідний інженер-програміст безпосередньо підпорядкований керівнику апарату суду, підпорядкованих собі працівників апарату суду не має.

5.2. Під час виконання своїх обов'язків та завдань взаємодіє з іншими працівниками апарату суду та з іншими підприємствами, установами, організаціями.

 

 

 

 

З посадовою інструкцією ознайомлений(на)

 

______________
(підпис)

______________
(дата)

_____________________________
(ім'я та прізвище)